JSME VÝHRADNÍ ZÁSTUPCI SPOLEČNOSTI CHINT A JEJÍ DIVIZE ASTRONERGY PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU.

ASTROENERGY – vedoucí společnost mezi výrobci fotovoltaických komponentů

Astronergy je divizí skupiny CHINT, s výrobní částí, která se zaměřuje na fotovoltaické moduly. Byla založena v roce 2006 a je jednou z prvních společností, které vstoupily do oblasti fotovoltaiky. Společnost je zastoupena ve více než 140 zemích.

 

Jejím posláním je vytvořit udržitelný svět s nulovými emisemi uhlíku ze solární energie. Společnost Astronergy, která se zaměřuje na výzkum, vývoj, výrobu a prodej vysoce účinných krystalických křemíkových fotovoltaických článků a fotovoltaických modulů, neustále uvádí na trh nové a nové vysoce účinné moduly řady ASTRO. Jejich technologie umožňuje, aby všechny bifaciální i monofaciální moduly řady ASTRO mohly být perfektně aplikovány ve všech realizacích, jakými jsou energetické elektrárny, komerční a průmyslové FV systémy a rezidenční FV systémy.

 

CHINT – společnost poskytující inteligentní energetické řešení

CHINT Group Co., Ltd byla založená v roce 1984. Patří mezi přední světové poskytovatele inteligentních energetických řešení. Od svého založení se společnost CHINT vždy zaměřovala na klíčové oblasti podnikání v oblasti zelené energie, chytré elektřiny a inteligentních nízkouhlíkových technologií, pěstuje inkubátory pro vědecké a technologické inovace a vytváří průmyslový systém „3+2“.

 

Společnost CHINT je již 21 po sobě jdoucích let zařazena mezi 500 nejlepších čínských podniků. CHINT Electric je první společností kótovanou na burze A v Číně, jejíž hlavní činností jsou nízkonapěťové elektrické spotřebiče.

 

CHINT využívá nové příležitosti v oblasti digitalizace a dvou-uhlíkových cílů a neustále posiluje strategii „One Cloud & Two Nets“. CHINT Cloud je nositelem inteligentních technologií a datových aplikací, vedoucích k tvorbě platforem energetického a průmyslového internetu.

 

Společně se systémy služeb – zdroj zelené energie, chytrá síť, snížení zátěže a nové úložiště, založil CHINT výrobu na nové platformě a vybudoval regionální ekosystém inteligentního energetického průmyslu. Poskytuje soubor energetických řešení pro veřejné instituce, průmyslové a komerční společnosti a koncové uživatele, kterých výsledkem je úspora energie, snížení uhlíkové stopy a urychlení energetického přechodu na nezávislý.

 

Vytváříme udržitelnou a účinnou zelenou energii.

V souladu s hodnotou produktu „vytvářet udržitelnou a účinnou zelenou energii“ se Astronergy zaměřuje na vývoj inteligentního systému integrujícího výrobu, dodávky a marketing od výroby přes dodávky až po prodej. Poskytuje profesionální, vysoce kvalitní produkty a služby fotovoltaických modulů zákazníkům po celém světě.

 

Již jsme vytvořili...první fotovoltaický systém na světě „Internet + Transparent Factory“

V oblasti velkých dat a informatiky se Astronergy opírá o sílu společnosti CHINT Group a strategii skupiny „One Cloud & Two Nets“. Společně vytvořili první PV „Smart Manufacturing + Internet“ transparentní továrnu pro globální uživatele.

 

Astronergy monitoruje a sleduje výrobní proces od surovin až po hotové výrobky a udržuje si vedoucí pozici v inteligentní výrobě. Jako první získali od CTC (China Testing & Certification International Group Co., Ltd.) certifikát Carbon Disclosure ve fotovoltaickém průmyslu, kterým byl uznán nízkouhlíkový výrobní proces. V roce 2022 byly provedeny společností CTC další šetření a výpočty celého výrobního procesu Astronergy od těžby zdrojů až po dodání produktu.